Hikaye

TwelvePoint filmlere, kitaplara, çizgi romanlara, tiyatroya ve dizilere duyduğumuz tutkuyu temsil ediyor. Yaratıcılık sürecini artıracak ve yazar olmak isteyenleri (profesyonel olsun olmasın) destekleyecek bir şey inşa etmek istedik.

Yaratıcılığı desteklemek için kullanılan en iyi uygulamaların bir özeti olan modern kullanıcı arayüzlerine daha yakın yeni bir şey yaratmak istedik. Yanınızda taşıyacağınız herhangi bir cihazda güvenilir ve güçlü kalacak bir yazılım.

Senaryolar, televizyonda, sinemada ya da sahnede gördüğümüzün iskeletidir. Bir komut dosyası yazmak için birkaç kuralın karşılanması gerekir ve bir komut dosyasının sayfadaki bazı boşluklar doğru olmadığı için reddedilmesi sinir bozucudur. Bazen biçimlendirme ve bir betiği gözden geçirmek/düzeltmek için harcanan zaman, başarının önündeki gerçek engeldir.

Harika bir hikaye oluşturmak için hikayeler, karakter yayları, gelişmelerle ilgili notlar gibi dikkate alınması gereken pek çok şey var... tüm bu ayrıntılar ve daha fazlası kolayca erişilebilir olmalı ve yaratıcı süreci engellememelidir.

TwelvePoint, minimum çaba gerektirecek şekilde ayarlanmıştır. Arayüz minimalisttir ve yazma ortamınıza uyum sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Hikayeyi siz yazarsınız, paragrafları düzenlersiniz, gerisini yazılım halleder.

Umarız beğenirsiniz ve bu yeni araçla bizim geliştirmekten keyif aldığımız kadar eğlenirsiniz.

Lütfen geri bildiriminizin, TwelvePoint'in vaatlerini yerine getirmesini ve piyasa gereksinimleriyle güncel kalmasını sağlamak için önemli olduğunu unutmayın. Yeni işlevler için herhangi bir teklif memnuniyetle karşılanır, değerlendirilecek ve uygunsa üretim hattında tanıtılacaktır.