Kağıt Tüketimi

Yedek olarak iPad veya iPhone'unuzu kullanarak ofiste kağıt tüketimini azaltın. Genellikle yazdırdığınızı e-postayla veya monitörlerde paylaşın ve bir süre sonra çöp kutusuna atın.

Kağıt israfını büyük ölçüde nasıl azaltacağımızı düşünerek yeni uygulamalar geliştiriyoruz. DraftPlus gibi uygulamalar, bunun yerine etkili bir elektronik muadili sağlayarak özellikle gereksiz yazdırmayı hedefler.


En İyi Uygulama Paylaşımı

Ortak paylaşılan bilgiden yararlanan bir topluluk. Uygulamalarımız, profesyoneller ve müşteriler arasındaki en iyi uygulama paylaşımının toplamıdır; uygulamayı basit tutma ve yeni kullanım durumlarını entegre etme kesin hedefiyle yeni sürümler geliştiriyoruz. Yapıcı geri bildirimleri her zaman memnuniyetle karşılıyoruz ve müşterilerimizi daha iyi yazılımlar üretmek için bizimle konuşmaya devam etmeye teşvik ediyoruz.


Düşük Maliyetli ve Değerli

Topluluğa değer ve bilgi birikimi sağlayan uygun fiyatlı yazılım. Uygulamalarımızla büyük katma değer sağlamak istiyoruz, ancak bunun herkes tarafından erişilebilir ve dolayısıyla uygun fiyatlı olması gerekiyor. Tüm Uygulamalarımız ve Paketlerimiz rekabetçi fiyatlara sahiptir ve gelecekte son kullanıcı maliyetini daha da düşürmeyi hedefliyoruz, böylece daha büyük bir topluluk daha büyük bir değer getirecektir.