Önceden Yazılmış
Film Senaryolarını
Twelvepoint'e Aktarabilir Miyim?

Daha fazla oku Sıkça Sorulan Sorular

Önceden Yazılmış Film Senaryolarını Twelvepoint'e Aktarabilir Miyim?


Metin biçiminde önceden yazılmış herhangi bir senaryo, gömülü metin ayrıştırıcı kullanılarak TwelvePoint'e aktarılabilir.

Kabul edilen formatlar şunlardır: RTF, HTML, TXT, DOCX, DOC, FDX (Son Taslak Projeler), FDXT(Son Taslak Şablonları).

TwelvePoint'i kullanarak, emrinizde olan tüm araçları kullanma özgürlüğüne sahipsiniz. Sıfırdan bir komut dosyası yazın veya mevcut içeriği içe aktarın. TwelvePoint size önceki senaryolarınızı düzenlemeye ve geliştirmeye devam etme imkanı verir, senaryo ayrıştırıcısına romanlar veya sahne oyunları gibi farklı içerik türlerini içe aktarması talimatı verilebilir. Örneğin Microsoft Word formatında yazılmış bir senaryonuz varsa import fonksiyonları kullanılarak TwelvePoint projesine dönüştürülebilir.

TwelvePoint ayrıca Son Taslak senaryolarını (FDX) projelere dönüştürebilir, böylece hikayenizi sorunsuz bir şekilde düzenlemeye devam edebilirsiniz. Gerekirse proje, Nihai Taslak Formatına geri aktarılabilir ve TwelvePoint kullanmayan başkalarıyla paylaşılabilir.

TwelvePoint ile yazmaya başlayınDownload on the Mac App Store
(Intel, Silicon)
Download on the App Store
(iPhone, iPad, Apple Vision Pro)
Bizim topluluğumuz

Bize her zaman e-posta veya sosyal ağlardan ulaşabileceğinizi unutmayın: Instagram, 𝕏, Patreon.
TwelvePoint'i size son teknoloji senaryo yazma yazılımı sağlamak için sürekli güncelliyoruz. Yeni işlevler geliştirirken veya artık ihtiyaç duyulmayanları kaldırırken topluluğumuzdan gelen geri bildirimler dikkate alınır.

Daha fazla bilgi edin: Senaryo Yazımı Yazılımı | TwelvePoint ile istediğiniz yere yazın