Komut Dosyası Uyarlaması


TwelvePoint, film senaryolarını, televizyon oyunlarını, sahne oyunlarını ve romanları destekler.

Bir komut dosyasını başka bir türe dönüştürmeniz gerektiğinde, örneğin bir film komut dosyasını bir teleplay biçimine dönüştürmeniz gerektiğinde, TwelvePoint yeniden yazmayı olabildiğince sorunsuz hale getirmek için çeşitli işlevler sunar.

Bir proje en fazla dört farklı senaryo türü içerebilir: film senaryosu, televizyon oyunu, sahne oyunu ve roman. Her senaryo, klon işlevi kullanılarak bir diğerine klonlanabilir. Yeni senaryolara proje panosu aracılığıyla erişilebilir. Orijinal senaryonun tüm bilgileri kopyalanacak ve yeni yapıya uyarlanacaktır (özet metinleri, varlıklar, notlar, vb.).

Birden çok pencere veya bölünmüş ekran işlevleri kullanarak bir komut dosyasını dönüştürme
Her TwelvePoint projesi, aynı anda birden fazla pencerede paralel olarak açılabilir, her pencere, örneğin, komut dosyanızın belirli bir bölümünü veya bu durumda farklı bir komut dosyası türünü temsil eder.
Yan yana görünüm, farklı komut dosyalarını daha hızlı hizalamanıza yardımcı olabilir.

TwelvePoint ile yazmaya başlayınDownload on the Mac App Store
(Intel, Silicon)
Download on the App Store
(iPhone, iPad, Apple Vision Pro)
Bizim topluluğumuz

Bize her zaman e-posta veya sosyal ağlardan ulaşabileceğinizi unutmayın: Instagram, 𝕏, Patreon.
TwelvePoint'i size son teknoloji senaryo yazma yazılımı sağlamak için sürekli güncelliyoruz. Yeni işlevler geliştirirken veya artık ihtiyaç duyulmayanları kaldırırken topluluğumuzdan gelen geri bildirimler dikkate alınır.

Daha fazla bilgi edin: Senaryo Yazımı Yazılımı | TwelvePoint ile istediğiniz yere yazın