TwelvePoint nedir?
TwelvePoint senaryolar, tiyatro oyunları ve romanlar için bir senaryo editörüdür.

TwelvePoint, hikayeniz üzerinde 360 ​​derecelik bir görünüm sağlar ve herhangi bir biçimlendirme gerektirmez. İçeriğe odaklanın, uygulama hikayenizi seçilen komut dosyası türüne göre otomatik olarak biçimlendirir ve kaydeder. Senaryonun yapısını, içeriğini, kaynaklarını (karakterler, konumlar, zaman çizelgeleri), dizin kartlarını vb. aynı yerde yönetin. Apple App Store'larda mevcuttur.

Kullanımı kolay
TwelvePoint'i, kullanıcı arayüzünü en aza indirecek şekilde tasarladık, böylece hikayeye nereye tıklayacağınızdan daha fazla odaklanabilirsiniz.

Adım adım
Hikayenizin yapısını yazarken görüntüleyebilirsiniz, bu size yol gösterecektir ve olayların mantık akışı konusunda hataların önüne geçecektir.

Her şey için tek proje
Tedaviyi yazmanız, tamamlanması gereken görevleri not etmeniz, bir özet metni veya hikayenizin asıl içeriğini yazmanız gereksin, TwelvePoint'in her şeyi düzenli ve kolay erişilebilir tuttuğunu göreceksiniz. Sadece ihtiyacınız olan ayrıntı düzeyine karar verin ve hikayenize devam edin.

Özelleştirilmeye hazır senaryo yazımı için minimalist bir arayüz
Buradaki fikir, bir editörün her zaman hikayeye odaklanmaya yüksek öncelik vermek için kullanıcı gereksinimlerine ve çevreye uyum sağlaması gerektiğidir. Kullanıcı arayüzü, birçok ek temayla birlikte karanlık modu destekler, ayrıca hem global hem de proje düzeyinde hangi işlevlerin mevcut olduğuna karar verebilirsiniz.

Ama ya sadece metin yazmayı seversem?
TwelvePoint arayüzü, senaryo oluşturma sürecini hızlandırmak ve yazım hataları veya tekrarlar gibi hataları minimuma indirmek için tasarlanmıştır. Bununla birlikte, bazen bazı içerikleri doğrudan serbest metin olarak girmek isteyebilirsiniz, çünkü:

  • Başka bir TwelvePoint projesine kopyalamak / yapıştırmak istediğiniz önceden yazılmış sahneler veya paragraflar var.
  • Bir kerede diyaloglar ve sahneler yazmak ve yeni kişilikler ve mekanlar yaratmak istiyorsunuz.
  • Hikayeni yazmayı seviyorsun... :-)
  • [...]

TwelvePoint, her zaman hatasız bir ortamı göz önünde bulundurarak, oluşturma sürecini hızlandırmak için size ek araçlar sağlayan güçlü bir komut dosyası yazma ayrıştırıcısı yerleştirmiştir.

Size sadece bir e-posta uzağınızdayız!
TwelvePoint veya senaryo yazımı hakkında bir sorunuz olduğunda, bize şu adrese bir e-posta göndermeniz yeterlidir: ask@morepaths.com .

Müşteri hizmetleri merkezimiz sizi desteklemekten ve TwelvePoint ile ilk adımlarda size rehberlik etmekten mutluluk duyacaktır.Our community

Bize her zaman e-posta veya sosyal ağlardan ulaşabileceğinizi unutmayın: Instagram, Twitter, , Patreon.
TwelvePoint'i size son teknoloji senaryo yazma yazılımı sağlamak için sürekli güncelliyoruz. Yeni işlevler geliştirirken veya artık ihtiyaç duyulmayanları kaldırırken topluluğumuzdan gelen geri bildirimler dikkate alınır.

Daha fazla bilgi edin: TwelvePoint ile her yerde senaryolar yazın