Twelvepoint ile Senaryo Mu Yazıyorsunuz?

Daha fazla oku Senaryo yazımı

Twelvepoint ile Senaryo Mu Yazıyorsunuz?


Her yerde yazma özgürlüğü

TwelvePoint, başarılı bir senaryonun oluşturulmasında size rehberlik eden macOS ve iOS için bir uygulamadır.


Bir fikriniz olduğunda, size gelir gelmez onu yazmak istersiniz.

Bu bir romanın başlangıcı veya bir film senaryosu olabilir; önemli değil, yazarsın ve zamanla, yaratmak istediğin konsepte uyup uymadığını görürsün. Bunu garip bulabilirsiniz, ancak yazmak nadiren tam zamanlı bir iştir. Çoğu yazar, günlük işleri ile bir hikaye yaratma ihtiyacı arasında mücadele eder. Dünyayla paylaşmak isteyeceğiniz kadar güzel ve ilginç bir hikaye. Bu yüzden küçük duraklama anlarının hazinelerini yapın, bu kesinlikle önemlidir! Vakit bulmak ne kadar zor olursa olsun, yine de yazma dürtüsünü hissediyoruz.


Yazmak için doğru yeri bulmak

Senaryonuza gün / hafta boyunca bazı sabit program atamanız çok nadirdir. Kimse gerçekten bu kadar katı olamaz... ve sen bir yazarsın... yani yaratıcısın. Durakta otobüs beklerken, trende giderken ya da bir barda sabah kahvenizi yudumlarken yazıyorsunuz. Fikirler gelir ve gider, böylece onları çabucak yazsan iyi olur. Gerçek şu ki: Bir şeyden hoşlanırsan, üzerinde çalışmaya, büyümesine izin vermeye zaman bulursun.


Kağıda yazayım mı?

Anlamanız gereken ilk şey, bu dünyada yaratıcılığınızın yerini alacak bir yazılım veya uygulama olmadığıdır. Bir uygulama, içeriği yönetmede size destek olabilir AMA konsept, ilk fikrin sizden gelmesi gerekir. TwelvePoint'i yaratıcılık sürecinize uyum sağlayacak şekilde tasarladığımızı da eklemek gerekir. Bir barda oturuyorsunuz ve birkaç satır için bir fikriniz var, iPhone veya iPod'unuzu alın ve ekleyin. TwelvePoint, hikayenizi fikirden ana hatlara ve son olarak da eylemler ve diyaloglara kadar büyütmenize olanak tanır.


iPhone'da mı yoksa Mac'te mi yazayım?

TwelvePoint'in güzelliği, önemli olmamasıdır. Ana hattınıza çizgiler eklemek, hikayenizi 360 derecelik bir görünümde tutmanıza yardımcı olur ve iPhone'daki bir proje herhangi bir Apple cihazında (Apple Watch hariç...) içe aktarılabilir/arşivlenebilir. Temel olarak bir iPod Touch'a kendi hikayenizi yazabilir ve hatta herhangi bir kenar boşluğuna dokunmadan bile gönderebilirsiniz. Bu özgürlük.

TwelvePoint ile yazmaya başlayınDownload on the Mac App Store
(Intel, Silicon)
Download on the App Store
(iPhone, iPad, Apple Vision Pro)
Bizim topluluğumuz

Bize her zaman e-posta veya sosyal ağlardan ulaşabileceğinizi unutmayın: Instagram, 𝕏, Patreon.
TwelvePoint'i size son teknoloji senaryo yazma yazılımı sağlamak için sürekli güncelliyoruz. Yeni işlevler geliştirirken veya artık ihtiyaç duyulmayanları kaldırırken topluluğumuzdan gelen geri bildirimler dikkate alınır.

Daha fazla bilgi edin: Senaryo Yazımı Yazılımı | TwelvePoint ile istediğiniz yere yazın